. : NAŠE KOŤÁTKA : .


MAINSKÁ MÝVALÍ KOŤÁTKADatum narození - 16.4.2022
Rodiče – matka: Mme Lucca from Aurum Bohemica
otec: Pegas Main Bastet

JménoPohlavíBarvaStav
ZackKocourekmodrý mramorovaný s bílouVolnýJménoPohlavíBarvaStav
ZenaKočičkamodrá stříbřitá mramorovaná s bílouVolnáJménoPohlavíBarvaStav
ZacharyKocourekmodrý mramorovaný s bílouVolnýJménoPohlavíBarvaStav
ZaraKočičkačerná mramorovaná s bílouRezervovaná • Volné - koťátko stále hledá svou novou rodinu

 • Rezervované - za koťátko byla zaplacená nevratná záloha

 • Zájemce - o koťátko někdo projevil zájem, ale nebyla zaplacená záloha. Koťátko se
                   může ještě uvolnit, proto nás neváhejte kontaktovat.

 • Prodané - koťátko je již v novém domově

 • V naší chovatelské stanici odchováváme pouze koťátka s PP!! Je ale rozdíl jestli chcete koťátko na mazlíčka nebo do chovu. Cena kotěte do chovu je vyšší než cena mazlíčka. S kotětem s PP není nutné navštěvovat výstavy. PP je pouze rodným listem kotěte, který zaručuje jeho původ, znaky a povahu daného plemene.

 • Kotě na mazlíčka - všechna koťata dostávají PP a prodej mazlíčka je podmíněn kastrací. A všechna koťata určená na mazlíčka od nás odcházejí již kastrovaná!

 • Kotě do chovu - zde je jiná cena než u kotěte na mazlíčka a chov je podmíněn odchovem pouze koťat s PP! Začátečníkům poradíme jak s výběrem organizace, pod kterou bude koťátka odchovávat, výstavami, chovem samotným...

 • REZERVACE koťátka je možná pouze po složení nevratné zálohy, která činí 1/3 kupní ceny.

 • Koťátka od nás odcházejí ve věku nejméně 14 týdnů či déle. Jsou 3x odčervená, kompletně očkovaná, případně kastrovaná. Ke každému kotěti dostanete kupní smlouvu, malou výbavičku do začátku včetně hraček. Naše koťátka vyrůstají s malými dětmi, proto jsou zvyklá na všemožné zvuky, které se dají v rodinách s dětmi očekávat, jsou nebojácná, přátelská, mazlivá, naučená spát v posteli, neustále je s nimi někdo z nás v kontaktu. Odchováváme je i s jinými zvířátky a tak jsou socializovaní jak jen to je možné. Jsou též samozřejmě naučená na škrabadlo a čistotná. Budou se tedy hodit do jakékoliv domácnosti. S výběrem správného kotěte rádi poradíme.

 • Kočka je masožravec a tak krmíme především masem, je to přeci jenom pro kočku nejpřirozenější potrava, ale každá kočka je jiná a tak se jim snažíme přizpůsobit. Některé naše dospělé kočky maso ani třeba konzervy nechtějí a tak jim je nenutíme. Koťátka krmíme vším, aby neměli v novém domově problém podřídit se krmným zvykům nových majitelů.

 • Baští jakékoliv maso krom divočáka - syrové vepřové, hovězí, drůbeží, králíka + vnitřnosti, granule Bosch Sanabelle, Happy Cat, Purizon, Apllaws. Konzervičky a kapsičky Kippy, Animonda Carny, Bozita, Miamor, Felix...

 • Každé koťátko je jiné a tak i cena každého z nich je individuální. Prodejem kotěte pro nás nic nekončí. Zůstáváme s novými majiteli v kontaktu, budeme rádi za občasné zprávičky a fotečky, abychom věděli jak se našim odchovancům daří. Když je třeba poradíme se vším, co je třeba a kdykoliv je třeba.

 • Pokud se Vám naše kočičky líbí, budeme rádi, když se přijedete podívat třeba i nezávazně a popovídat si o všem co je třeba. Ale je nutné nás kontaktovat předem mailem či telefonem.
Copyright 2017 Kristna Maliov. Vechna prva vyhrazena.